Regeneracja turbin Nysa, Głuchołazy, Opole, Otmuchów, Prudnik, Korfantów, Niemodlin, Kłodzko, Paczków, Lądek Zdrój, Złoty Stok

Sprzedaż wysyłkowa na całą Polskę.

Zajmujemy się profesjonalną regeneracją turbosprężarek i przekładni kierowniczych. Posiadamy tysiące gotowych produktów do wysłania.

Zapraszamy również do naszego sklepu z przekładniami kierowniczymi e-przekladnie.pl

Wygoda
1. Opcja wymiany. Przeprowadzana u nas naprawa turba została doprowadzona do perfekcji – tak jeśli chodzi o jakość wykonania, jak i poziom udogodnień dla naszego klienta. Przede wszystkim, nie musisz wysyłać do nas zepsutej części. Kurier przyjedzie do Ciebie ze zregenerowaną turbiną i wymieni ją na uszkodzony element. Bez uciążliwego pakowania i wysyłania, szybko i wygodnie.

2. Kaucja. Natomiast jeśli chcesz najpierw zamontować działający element, zanim oddasz uszkodzoną część do naprawy, to nie jest to żaden problem. Po wpłaceniu kaucji zostawimy u Ciebie gotową przekładnię kierowniczą, a pieniądze zwrócimy Ci w tym samym momencie, w którym otrzymamy starą część.


Oszczędność
Naprawa przekładni kierowniczych to znacznie mniejszy wydatek niż zakup części. Zaoszczędzisz nawet 60% ceny nowego podzespołu, i to bez straty na jakości. Zregenerowany układ działa równie dobrze, co nieużywany.

Do produktu dołączamy:

- kartę gwarancyjną (gwarancja 2 lata)

- certyfikat jakości turbiny wraz z wykresem pokazującym przebieg testów

- bon o wartości 20 zł. do wykorzystania w naszym sklepie


Dlatego nie zwlekaj! Zapoznaj się z naszą ofertą!

Tel. +48 697 461 144

e-mail: turbofactory.sklep@gmail.com